studio filmowe - produkcja filmów reklamowych i promocyjnych

W ramach naszych usług proponujemy:

 • Realizację reportaży i filmów promocyjnych
 • Produkcję filmów reklamowych
 • Zapis archiwalny wydarzeń i uroczystości - eventów
 • Produkcję teledysków
 • Sponsoring produkcji relacji z imprez sportowych
 • Wynajem sprzętu realizacyjnego

FILMOWY VIDEO SPACER PO HOTELU


Szanowni Państwo,

Dziś już nie wystarczą zwykłe zdjęcia czy archaiczny wirtualny spacer, wymagający komputera z myszką, aby zapoznać się ofertą i standardem obiektu który oferujecie swoim klientom. Zapraszamy do skorzystania z okazji przedstawienia Waszego hotelu w filmowym stylu. Materiał filmowany z perspektywy pierwszej osoby zabierze Twoich gości na spacer po waszym obiekcie, który pozwoli im obejrzeć wszystko czym możesz i chcesz się pochwalić w czasie nie przekraczającym 3 minut. Każde ujęcie filmu realizowane jest w dynamiczny sposób przy użyciu narzędzi i oświetlenia gwarantującego najwyższą jakość, przez fachowców, którzy wiedzą jak osiągać najlepsze efekty wizualne. Zaś zdjęcia z powietrza pokażą usytuowanie obiektu w trenie . Wyróżnij swój hotel tak jak na to zasługuje i zaufaj ludziom, którzy zrealizowali setki produkcji filmowych i telewizyjnych.


Ułatw swoim gościom podjęcie decyzji o zatrzymaniu się w Twoim hotelu!

Pamiętaj - Video spacer odtworzysz jednym kliknięciem na każdym urządzeniu mobilnym umożlwiającym oglądanie filmów, praktycznie w każdym miejscu na ziemi.


Przykładowy video spacer.Koszt standardowej realizacji to 4999 netto. (+23%VAT)
Cena zawiera:

 • 1.Zestaw zdjęciowy
 • 2.Realizacje zdjęć, w tym z drona
 • 3.Montaż i oprawę muzyczną
 • 4.Reżyserię
 • 5.Dojazd do waszego hotelu

Oferujemy też produkcję bardziej zaawansowanych filmów.
Przykładowa produkcja poniżej.

Ośrodek wypoczynkowy w Boszkowie

SADYBA

Ośrodki wypoczynkowe w Boszkowie
Film promocyjny

Film HD
Cena do uzgodnienia.

Proponujemy również zdjęcia potraw 360 stopni.

Licząc na owocną współpracę
Z poważaniem
Krzysztof Paluszyński
Pełna oferta usług na stronie www.palfilmstudio.pl

Oferta Streamingu internetowego

Można pokusić się o stwierdzenie, że telewizja liniowa w takim kształcie jaką znamy, traci na znaczeniu - szczególnie wśród ludzi młodych. Telewizja przestała być jedynym nadawcą treści audio i video. Dzięki cyfryzacji i internetowi szerokopasmowemu oraz platformom takim jak You Tube, Facebook, Twitter, czy własnym stronom www, praktycznie każdy może stać się nadawcą treści video.

Stąd nasza oferta.

Streaming to usługi transmisji video przez Internet w czasie rzeczywistym, lub mówiąc potocznie na „na żywo”. Odbiorcami są osoby mające dostęp do internetu przez komputer, laptopa, smartfon czy tablet. Sygnał audio-video przesyłany jest poprzez sieć internet, w standardzie porównywalnym z tradycyjną telewizją. Streaming jest zyskującym co raz większe znaczenie narzędziem promocji i przesyłu informacji i to o globalnym zasięgu. W sposób bezpośredni angażuje odbiorców. Nie jest istotne czy odbiorcy są na miejscu , w pokoju obok - czy setki czy tysiące kilometrów dalej. Dzięki wykorzystaniu streamingu zainteresowane osoby mogą obserwować wydarzenie w czasie rzeczywistym. Streaming to oszczędność czasu i pieniędzy - pozwala bowiem na optymalizację czasu i redukcję kosztów związanych z wyjazdami na szkolenia.

Zapewniamy obsługę wydarzeń na terenie całej Polski. Mogą to być na przykład: koncerty, konferencje, szkolenia, debaty, sztuki teatralne, imprezy sportowe, wreszcie webinaria czy szkolenia.

Posiadamy zaplecze sprzętowe dzięki któremu mamy możliwość przeprowadzenia każdej realizacji w jakości Full HD. Każde wydarzenie obsługujemy w standardzie Full HD nawet za pomocą 8 - 10 kamer. Zapewniamy oprawę graficzną, udostępniamy również sygnał na telebim czy ekrany. Streaming w jakości Full HD to czysty, klarowny obraz o żywych barwach i dostrzegalnych szczegółach z miejsca transmitowanego wydarzenia.

Transmisje internetowe to także okazja do rejestracji materiału filmowego. Po emisji może on więc zostać przez nas zmontowany np. w formie dokumentu, tak aby służył jako materiał do odtworzenia czy wykorzystania w każdym, dowolnym czasie. Posiadamy doświadczonych realizatorów obrazu i dźwięku, realizatorów wizji. Każde realizowane przez nas wydarzenie jest realizowane kompleksowo i na najwyższym poziomie.

Obsługujemy wszystkie najpopularniejsze platformy streamingowe – transmisje na YouTube, transmisje na Facebooka, Twittera. Livestream czy Ustream.

Realizowane przez nas transmisje on-line można oglądać nie tylko na komputerze, ale także na urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi Android i iOS, jak smartfony czy tablety. To daje nieograniczoną swobodę, sprawia to, że nie ma znaczenia gdzie są potencjalni odbiorcy - w domu, w pracy czy w podróży służbowej, zawsze mają oni dostęp do transmisji na żywo, która ich interesuje.

Koszty usługi zawsze są liczone indywidualnie, w zależności od ilości zaangażowanych środków technicznych niezbędnych do przeprowadzenia transmisji, zgodnie z życzeniem klienta.

Zapraszamy do współpracy!

A oto nasza przykładowa relacja –streaming z konferencji

steaming

realizacja reportaży i filmów promocyjnychprodukcja teledysków i filmów reklamowych